فرم ارزیابی ویزای متخصصین برای استرالیا

برای ارائه مشاوره هرچه بهتر به شما فرم ارزیابی ویزای متخصصین را تبیین کردیم تا با داشتن اطلاعات کافی از شما و سابقه شغلیتان بتوانیم بهترین راه مهاجرت متناسب با شرایط ونیاز شما پیدا کنیم.

خدمات ما کلیه ابعاد مهاجرت از دریافت اقامت دائم شما، خرید مشاغل یا اخذ ویزای سرمایه‌گذاری، افتتاح حساب بانکی، حمل‌و‌نقل یا جابه‌جایی حیوانات خانگی را پوشش می‌دهد.
«با اطمینان به استرالیا مهاجرت کنید»

اولین قدم برای تصمیم به مهاجرت، تکمیل فرم ارزیابی ویزای متخصصین مهاجرت به استرالیا است و ما به شما توصیه می‌کنیم برای سهولت در ارائه مشاوره، این فرم را تا انتها مطالعه نمایید. بسیاری از افرادی که در ابتدای مسیر مهاجرت هستند باید به این موضوع توجه کنند که صرفا با تکمیل یک فرم ارزیابی مهاجرتی نمی‌توانند برای آینده مهاجرتی خود تصمیم بگیرند. مسیر مهاجرت به استرالیا دارای پیچیدگی‌های خاصی است و شما نمی‌توانید این مسیر را فقط با تکمیل یک فرم آنلاین در چند دقیقه و مشاهده امتیاز خود ترسیم کرده و تصمیم‌گیری نمایید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

فرم ارزیابی ویزای متخصصین را می‌توانید براساس توانایی‌های خود تکمیل و برای ما ارسال کنید و ازگزینه‌های مختلف مهاجرت به استرالیا آگاه شوید، متخصصین مجرب ما می‌توانند شما را در یافتن بهترین راه مهاجرت راهنمایی نمایند، همچنین با مطالعه وب‌سایت ما می‌توانید روش‌های مناسب با شرایط خود را نیز بیابید.

در صورتی که مایل به دریافت مشاوره‌ی رایگان هستید، یکی از فرم‌های ارزیابی صلاحیت ویزا را پر نموده تا اطلاعات شما به شکل دقیق‌تری مورد بررسی قرار گیرد. پس از آن، کارشناسان ما ظرف 2 روز کاری با شما تماس گرفته و به شما در مورد مسیر مناسب برای دریافت ویزای استرالیا مشاوره‌ می‌دهند.

فرم ارزیابی ویزای متخصصین استرالیا
متقاضیانی که تمایل دارند از طریق اخذ ویزای متخصصین به استرالیا مهاجرت نمایند، می‌توانند فرم ارزیابی ویزای متخصصین استرالیا را تکمیل کرده و شرایط خود را برای اخذ این ویزا بسنجند.
شما در این فرم نیاز به تکمیل اطلاعات فردی، اطلاعات تماس، اطلاعات تحصیلی و اطلاعات کاری به همراه سطح زبان خود خواهید داشت. همچنین در بخش اطلاعات تکمیلی باید تمامی مواردی را که فکر می‌کنید می‌تواند به شما در ادامه فرایند کمک کند وارد نمایید.

  • اطلاعات تحصیلی

  • اطلاعات شغلی

  • سابقه کاری مرتبط با تحصیلات و پس از اخذ مدرک تحصیلی:

  • سابقه کاری غیر مرتبط با تحصیلات:

  • سطح زبان انگلیسی: