مهاجرت به نیوزلند

مهاجرت به نیوزلند

یک ژیان با موتور بوگاتی

همه ما در طول عمرمان حداقل یک بار به یک روستا سفر کرده‌ایم، روستاها علاوه بر داشتن آرامشی زیبا، ویژگی‌های منحصر به فردی دارند که آن‌ها را از شهرها متمایز می‌کند. با توجه به این خصوصیات باید گفت بزرگ‌ترین و پیشرفته‌ترین روستا در کل این کره خاکی نیوزلند است.

اقتصاد پیش‌رو، زندگی در آرامش کامل و رفاه اجتماعی بسیار بالا وصف زندگی در نیوزلند است. زلاندنو یک کشور ثروتمند و صنعتی است که دارای بالاترین شاخص‌های توسعه انسانی در میان کشورهای جهان است. در حقیقت به خاطر مهاجرت زیاد اروپایی‌ها به این کشور نیوزلند نیز به یک کشور کاملا اروپایی تبدیل شده است. امید به زندگی در این کشور بسیار بالاست و شما در این کشور با قاطعیت سنین بعد از 80 سالگی را نیز خواهید دید. بیشتر از 99 درصد مردم این کشور دارای سواد هستند و دولت این کشور سیاست درهای باز را برای همیشه انتخاب نموده است و این یعنی شما هر وقت بخواهید می‌توانید مهاجرت به نیوزلند را انتخاب کنید.

همه چیز در مورد نیوزلند

نخستین ساکنان نیوزلند اقوام پولینزی اقانوس آرام بودند در سال ۱۶۴۹ آبل جانسون تاسمان دریانورد هلندی اولین اروپایی بود که در سواحل نیوزلند وارد شد. کشته‌شدن چند تن از ملوانان کشتی جانسون توسط مائوری‌ها موجب شد که اروپایی‌ها علاقه‌ای به ارتباط دوباره با این جزیره نداشته باشند. یکصد و بیست سال پس از سفر ناخدا جانسون، در سال ۱۷۶۹ جیمز کوک ناخدای بریتانیایی در حین سفرهای دریایی خود نقشه دقیقی از این کشور ترسیم کرد. بسیاری از تجار و ماهی‌گیران به این سرزمین رفته و در ازای فروش کالاهای خود به‌ویژه مصنوعات فلزی و اسلحه مایحتاج ضروری خود مانند آب آشامیدنی، پوست، آثار هنری، مواد غذایی را مبادله می‌کردند.

نیوزیلند کشوری نسبتاً کوهستانی و دارای منشا آتشفشانی است و سرتاسر جزیره جنوبی را رشته کوه‌های آلپ جنوبی که ارتفاع قله‌های آن بالاتر از سه هزار متر است در بر گرفته و آب و هوای آن معتدل مایل به سرد و مرطوب و بارانی است و در حرکت به سمت جنوب کشور هوای آن سرد‌تر نیز می‌شود. بلندترین نقطه نیوزلند قله کوک به ارتفاع ۳۷۶۴ متر است و عمده‌ترین رودخانه آن رودخانه وایکاتو است ۴۲۰ کیلومتری است. دریاچه تاوپو با مساحت ۶۰۵ کیلومتر مربع که در جزیره شمالی قرار دارد، همراه با دریاچه یخچال‌ها و یخرودهای طبیعی و کوه‌های پوشیده از برف و جلگه‌ها و دره‌های سبز و خرم از دل‌انگیزترین مناظر طبیعی این سرزمین به شمار می‌آید. نیوزیلند دارای سیستم دموکراسی پارلمانی دارد. سیاست، تحت کنترل دو حزب کارگر (چپ) و ملی (محافظه کار) بوده است، اگر چه در سال‌های اخیر سیستم جدید انتخابات نسبی عرضه شده که موجب شده است تا به‌دست آوردن اکثریت آرا برای یک حزب منفرد مشکل شود. نیوزیلند عضو کشورهای مشترک‌المنافع است.

ارتباط با ما

انتخاب یک کشور برای مهاجرت به معیارهای شما بستگی دارد و کسانی که به دنبال رفاه و زندگی توام با آرامش و پیشرفت هستند می‌توانند در مورد مهاجرت به نیوزلند بیشتر فکر کنند.

با توجه به ظرفیت‌های جدیدی که اداره مهاجرت استرالیا برای ویزاهای مهارتی اعلام کرده و این ظرفیت ها رو کاهش داده، پیشنهاد ما مهاجرت به نیوزلند است چون پروسه مهاجرت شما مطمئن‌تر و سریع‌تر پیش خواهد رفت.

برای مهاجرت به نیوزلند آیلتس ۶.۵ مناسب است.

حداقل امتیاز شما برای مهاجرت به نیوزلند ۱۶۰ امتیاز است که بر اساس جدول محاسبه امتیاز مهاجرت به نیوزلند محاسبه می‌شود.