ویزای بیزینس کانادا

4.7/5

 

چگونگی اخذ ویزای بیزینس کانادا

ویزای بیزینس کانادا یکی از انواع ویزای کاناداست که برای صاحبان مشاغل و بازرگانان و مدیران ارشد صادر می‌شود. ویزای بیزینس به کسی تعلق می‌گیرد که اولا برای گسترش فعالیت‌های تجاری بین‌المللی خود وارد کانادا شوند و دوما وارد بازار کار و رقابت کاری با کانادایی‌ها نشوند. این افراد نیاز به ویزای کاری ندارند و اگر شرکتی آنان را دعوت نماید پرونده بسیار قوی‌تر خواهد بود. این ویزا نیز همانند ویزای موقت حداکثر تا ۵ سال و به میزان مهلت پاسپورت، اعتبار دارد. ویزای بیزینس کانادا با شرایط خاصی اعطا می‌شود و در صورتی که این ویزا را دریافت کنید فقط برای امور قید شده اجازه استفاده از آن را دارید. توجه داشته باشید که با وجود آنکه کانادا یکی از بهترین کشورها برای مهاجرین است اما قوانین متعددی برای صدور ویزا دارد که توسط ادارات مربوط به دقت بررسی می‌شود. از این رو توصیه می‌شود برای درخواست هریک از انواع ویزای کانادا، از وکلای مهاجرتی مشاوره بگیرید تا بهترین راه‌ها برای پذیرش ویزا را به شما پیشنهاد کنند.
هزینه

ویزای بیزینس کشور کانادا برای چه افرادی صادر می‌شود؟

    این ویزا برای افرادی صادر می‌شود که مایلند در نمایشگاه‌های بین‌المللی شرکت کنند و یا با نمایندگان شرکت‌هایی که با آن‌ها داد و ستد تجاری دارند، ملاقات کنند. ویزای بیزنس کشور کانادا برای شرکت در نمایشگاه‌ها، حضور در جلسات و کنفرانس‌های تجاری، بازدید از کارخانجات و شرکت‌ها، آموزش، نحوه به‌کارگیری یا خرید و فروش یک محصول یا کالا، خدمات و سایر معاملات تجاری صادر می‌شود. فراموش نکنید منبع اصلی درآمد و محل اصلی کسب و کار بازدیدکننده تجاری باید خارج از کشور کانادا باشد. در ضمن اگر برای یک شرکت کانادایی کار می‌کنید و آن شرکت به شما حقوق پرداخت می‌کند یا از طرف یک شرکت خارجی برای اجرای یک قرارداد وارد کانادا می‌شوید باید ویزای کار کانادا را داشته باشید.

هزینه

تفاوت ویزای دیداری معمولی و ویزای بیزینس کشور کانادا

    تفاوت ویزای بیزینس و ویزای دیداری معمولی در این است که با داشتن ویزای دیداری می‌توانید برای دیدار از فامیل، دوستان یا اماکن دیدنی سفر کنید و نیاز به دعوت‌نا‌مه دارید ولی در بیزینس ویزای کانادا در واقع ویزا برای دیدار از صنایع و بخش تجاری صادر می‌شود و نیاز به دعوت‌نامه اجباری نیست. بازدید کنندگان کسب و کار معمولا در کانادا چند روز یا چند هفته اقامت دارند، اما می‌توانند تا شش ماه بمانند.

    بیزنس ویزای کانادا برای گرفتن اقامت و مهاجرت به کانادا، کاربردی ندارد .

parallax background

بیزینس ویزای کانادا در چه صورتی صادر می‌شود؟

  • .برای ملاقات و مذاکره با شرکت‌های کانادایی که در کشور شخص متقاضی فعالیت می‌کنند یا مایلند درآنجا فعال شوند
  • برای بازدید از سایت‌ها و کارخانه‌ها
  • .برای گذراندن دوره‌های کوتاه آموزشی ارائه شده توسط شرکت‌های کانادایی و به دعوت آن‌ها که معمولا در زمینه‌های زیر برگزار می‌گردد
  • سایر فعالیت‌های بیزینسی مرتبط