ویزای توریستی نیوزیلند

5/5
ویزای توریستی نیوزیلند

ویزا توریستی نیوزیلند برای گردش و دیدار خانواده

نیوزیلند مجموعه ای از چند جزیره است و طبیعت زیبای آن، پای گردشگران زیادی را به این کشور باز کرده است. با اخذ ویزای توریستی نیوزیلند می توانید از لوکیشین فیلم ارباب حلقه‌ها و هابیت در جزیره شمالی دیدن کنید. مزرعه سرسبز، زیبا و رویایی هابیتون، نمونه ای از جاذبه های گردشگری نیوزیلند است اما زیبایی های طبیعی نیوزیلند در این مزرعه خلاصه نمی شود و غار کرم تابان یکی دیگر از این زیبایی هاست که بازدید از آن برای همه بسیار لذتبخش است. نیوزیلند بسیار تماشایی ست اما برخلاف عقیده عموم، آنقدرها هم بکر نیست و بومیان نیوزیلند علاقه ای به شنیدن این موضوع ندارند که کشور آنها را بکر بنامند و در حضور آنها از جمعیت گوسفندهای این کشور، حرفی بزنید . اگر به طبیعت علاقمندید، پس از ورود به خاک نیوزیلند، به زمان زیادی برای بازدید از همه جاذبه های طبیعی این کشور نیاز دارید. در اینجا به توضیح چگونگی و شرایط دریافت ویزای تویستی نیوزیلند و انواع این می پردازیم. نیوزیلند یکی از کشورهایی ست که ارزش یک بار دیدن را دارد.

مدارک مورد نیاز ویزای توریستی نیوزیلند

با دریافت ویزای توریستی نیوزیلند، شرایط تفریح، دیدار خانواده درجه یک و یا مطالعات را برای فرد متقاضی فراهم می شود. متقاضی ویزای توریستی نیوزیلند باید مدارک کافی برای اثبات اینکه هدفش از دریافت این ویزا، مهاجرت به نیوزیلند نیست، داشته باشد. معمولا ارائه مدارکی برای داشتن شغل با حقوق بالا و یا اسناد املاک شما، کفایت می کند. برای اخذ این ویزای توریستی ملزم به تسلیم مدارک مشخصی هستید:

  • اصل پاسپورت با حداقل 6 ماه اعتبار و کپی گذرنامه های قبلی
  • ترجمه تمام صفحات شناسنامه
  • ترجمه سند ازدواج در صورت تاهل
  • دو قطعه عکس رنگی پاسپورتی
  • ارائه فرم تکمیل شده و امضا شده IMZ1017
  • گردش 3 تا 6 ماه حساب بانکی فرد متقاضی ویزای توریستی

مراحل اخذ ویزای توریستی نیوزیلند:

انواع ویزای توریستی نیوزیلند:

ویزای توریستی کشور نیوزیلند با توجه به درخواست فرد متقاضی با عناوین مختلفی ارائه می شود. در زیر با انواع ویزا توریستی این کشور آشنا می شوید.

ویزای توریستی پزشکی نیوزیلند

در صورتی که پزشک معالج فرد متقاضی از نیوزیلند دعوت نامه ای برای شخص بیمار، ارسال کند، فرد می تواند با تایید پزشک معالج خود در مبدا، می تواند ویزای توریستی پزشکی دریافت کند.

ویزای توریستی کاری نیوزلند

اگر فرد متقاضی قصد سفر به نیوزیلند برای برنامه کاری و تجاری و یا شرکت در همایش و نمایشگاه مرتبط  با شغل خود را داشته باشد، می تواند از طریق این ویزا اقدام کند.

ویزای توریستی خانوادگی نیوزیلند

اگر افراد خانواده فرد متقاضی ویزای توریستی خانوادگی، مقیم نیوزیلند باشند، می تواند برای سفر به نیوزیلند درخواست بازدید این افراد را بدهند و ویزای 3 ماهه برای دیدار با خانواده دریافت کند.

ویزای توریستی نیوزیلند

این ویزا برای افرادی صادر می شود که صرفا برای گردش و تفریح به کشور نیوزیلند سفر می کنند و معمولا مدت زمان سفرشان کمتر از 3 ماه است. برای دریافت این این ویزا شرایط مالی اهمیت دارد.

ویزای توریستی
اعتبار ویزای توریستی نیوزیلند

اعتبار ویزای توریستی نیوزیلند

ویزا توریستی نیوزیلند برای افرادی که می خواهند وارد کشور شوند، با عنوان ویزیتور صادر می شود و با اخذ این ویزا می توان 3 ماه در نیوزیلند اقامت کرد. ویزیتور برای بازدید خانواده و یا کارهای مطالعاتی نیز صادر می شود. اگر پس از پایان اعتبار ویزای توریستی نیوزیلند تمایل به ادامه اقامت خود در این کشور داشته باشید باید به دولت نیوزیلند درخواستی ارائه کنید و در درخواست خود دلایل قانع کننده برای تمدید ویزا قید کنید. در زمان درخواست ویزای بریج باید پاسپورت شما 3 ماه اعتبار داشته باشد و مبلغ مورد نیاز برای اقامت سه ماهه در نیوزیلند در حساب بانکی تان موجود باشد. دلایلی مانند بیماری اقوام مقیم نیوزیلند و زمان بیشتر برای انجام دوره مطالعاتی با نامه تاییدی از دانشگاه، معمولا با موافقت دولت نیوزیلند همراه است اما در هر صورت باید بلیط برگشت خود را زمینه درخواستتان کنید. معمولا اگر تابعیت انگلستان داشته باشید می توانید 6 ماه با ویزای توریستی در نیوزیلند اقامت کنید.

ویزای توریستی برای مهاجرت به نیوزیلند

اگر قصد مهاجرت به نیوزیلند را دارید، ویزای توریستی انتخاب درستی نیست. راه های مختلفی برای مهاجرت به نیوزیلند وجود دارد که با راهنمایی گرفتن از افراد مجرب می توانید راهی مطمئن و درست را انتخاب کنید. علی رغم آنکه استخدام وکیل مهاجرت به نیوزیلند ضرورت ندارد اما حضور فردی آشنا به قانون می تواند، راهگشای امور مهاجرت باشد. گروه وکلای مهاجرتی پاسارگاد مایگریشن برای مشاوره و به اشتراک گذاشتن دانش و تجربه خود، در کنارتان هستند و بهترین ها را به شما پیشنهاد می کنند.

ویزای توریستی