مهاجرت به کانادا

به این مطلب امتیاز دهید

مهاجرت به کانادا دومین کشور پهناور کره زمین

کشور کانادا در میان چمن زارهای و جنگل های زیبا و مسحور کننده و در آغوش کوهستان های پربرف قرار دارد. کانادا را 3 اقیانوس احاطه کرده اند و با ایالات متحده آمریکا در جنوب دارای طولانی ترین مرز زمینی و غیرنظامی جهان است.

کانادا کشوری پهناور با جمعیتی بسیار کم است که مناسب افرادی می باشد که در جستجوی رفاه و آرامش هستند و همین موضوع بزرگترین دلیل برای مهاجرانی شده است که قصد مهاجرت به کانادا را دارند.

کانادا کشوری است با تاریخی نسبتا کوتاه که بیشتر آن، تلاش برای جلوگیری از هجوم آمریکایی ها بوده است. کانادا در ابتدا توسط وایکینگ ها به عنوان یک کشور راه اندازی شد و سپس در قرن پانزدهم توسط کاوشگران فرانسوی و بریتانیایی کشف شد. رفته رفته رفتارهای فرهنگی فرانسویان وارد فرهنگ ساکنین کانادا شد که در حال حاضر هم می توانید این خرده فرهنگ ها را در شهرهایی مانند کبک مشاهده کنید. از این رو برای مهاجرت به کانادا، تسلط به زبان فرانسوی امتیاز خوبی محسوب می شود.

کانادا؛ کشوری فدرال با دموکراسی پارلمانی

در این نوع از دموکراسی، نمایندگان مجلس عوام به طور مستقیم توسط رأی مردم انتخاب می شوند و پارلمان است که وظیفه انتخاب نخست وزیر را بر عهده دارد.

کانادا همچنین یک کشور سلطنتی است و جالب است بدانید مقام سلطنت در این کشور بر عهده الیزابیت دوم (ملکه انگلیس) است.

با این وجود عملا ملکه به طور قانونی با کانادا ارتباط بسیار کمی دارد، زیرا قدرتش به فرماندار کانادا که توسط خود او انتخاب می شود تعلق دارد.

کانادا به طور رسمی دو زبانه - انگلیسی و فرانسوی- است. به همین دلیل است که درخواست مهاجرت نیازمند داشتن توانایی در درک و صحبت به زبان انگلیسی یا فرانسوی است. کانادا دارای یک منشور حقوق و آزادی های نوشتاری است که شهروندی، آزادی و امنیت افراد را تضمین می کند.

این کشور بالاترین تعداد افراد دانشگاهی و تحصیل کرده را در جهان دارا می باشد و جوامع آن از 200 فرهنگ مختلف تشکیل شده است. کانادا از نظر اقتصاد جزو 8 قدرت اقتصادی بزرگ دنیا محسوب می شود. این کشور هاب اقتصادی قاره آمریکا و دارای سابقه طولانی از افراد و شرکت‌هایی است که موانع نوآوری را رفع نموده اند. از اختراع رادیو تا بلک‌بری و حتی پیشرفت‌های اخیر تکنولوژی بلاک‌چین. بله کانادا سرزمین فرصت ها است و امکان رشد و پرورش نوآوری‌ ها، ایده ها و اختراعات جدید را به شما می دهد تا به توسعه خود و کانادا کمک کنید.

ارتباط با ما